Finansowanie

Współpracujemy z wiekszościa polskich banków, oferujących najlepsze produkty kredytowe i finansowe.

Optymalna
oferta.

Pracując z doświadczonym pośrednikiem finasowym mamy pewność, że nasi Klienci otrzymają optymalną ofertę, dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb.

Kompleksowa
obsługa.

Oferujemy kompleksową obsługę profesjonalnego i niezależnego Eksperta Kredytowego. To bezpłatna usługa, która daje możliwość analizy ofert wszystkich banków w jednym miejscu, a więc wybór najbardziej korzystnych warunków kredytowania przy maksymalnej oszczędności czasu.

Wsparcie
Eksperta.

Korzystając ze wsparcia naszego Eksperta Kredytowego, zyskują Państwo gwarancję otrzymania pozytywnej decyzji kredytowej lub zwrotu wpłaconego zadatku.

 • Szczegółowo o finansowaniu
  • W celu zapewnienia Państwu jak największego komfortu w finansowaniu przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące rządowego programu dopłat:

   KTO WIEK WYJĄTKI
   Małżeństwa Rocznikowo nie więcej niż 35 lat jednego z małżonków - właściciel budynku jednorodzinnego lub lokalu mieszkalnego - ustawa nie mówi nic o współwłasności, zatem dopuszczalne jest posiadanie udziału w innej nieruchomości mieszkalnej,

   - osoba której przysługuje spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,

   - właściciel lub współwłaściciel budynku, jeżeli jego udział w przypadku zniesienia współwłasności obejmowałby co najmniej jeden lokal.
   Osoby samotnie wychowujące dzieci Rocznikowo nie więcej niż 35 lat
   Single
 • Oblicz zdolność kredytową
  • zapraszamy do kontaktu z pośrednikiem finansowym.

MDM

Nasza oferta mieszkaniowa spełnia warunki programu rządowego Mieszkanie dla Młodych.


Małżeństwa

Rocznikowo nie więcej niż 35 lat jednego z małżonków.

Osoby samotnie
wychowujące dzieci

Rocznikowo nie więcej niż 35 lat.

Single

Rocznikowo nie więcej niż 35 lat.

 • Wyjątki
  • - właściciel budynku jednorodzinnego lub lokalu mieszkalnego - ustawa nie mówi nic o współwłasności, zatem dopuszczalne jest posiadanie udziału w innej nieruchomości mieszkalnej,
   - osoba której przysługuje spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu,
   - właściciel lub współwłaściciel budynku, jeżeli jego udział w przypadku zniesienia współwłasności obejmowałby co najmniej jeden lokal

 • Warunki
  • Powierzchnia użytkowa nieruchomości
   - powierzchnia użytkowa mieszkania nie może być większa niż 75 m²,
   - powierzchnia użytkowa domu nie może być większa niż 100 m²,
   - w przypadku gdy o kredyt stara się małżeństwo lub osoba samotnie wychowująca co najmniej 3 dzieci, mieszkanie nie może przekroczyć 85 m², a dom 110 m² powierzchni użytkowej,
   - dopłata stosowana jest do 50 m² dla mieszkania, zatem przy większych powierzchniach przeliczana będzie proporcjonalnie.

   Limity cen nieruchomości 1m ²w II kwartale 2017

   Wielkopolska Poznań 5722,25 zł
   Gminy przylegające do miasta 4591,62 zł
   Pozostałe gminy w Wlkp. 3826,35 zł

   Wymagania dotyczące kredytu
   - LTV minimum 50% – dzięki temu unikamy sytuacji, w której ktoś ma gotówkę na zakup, ale weźmie niewielki kredyt, aby otrzymać dopłaty,
   - okres spłaty minimum 15 lat,
   - współkredytobiorca – te same osoby, które były w RNS (zstępni, wstępni, rodzeństwo, małżeństwo rodzeństwa, ojczym, macocha, teściowie).

   Poziom dopłat
   - małżeństwa bezdzietne i „single” – 10% wartości odtworzeniowej nieruchomości,
   - rodziny z 1 dzieckiem i osoby samotnie wychowujące dzieci – 15% wartości odtworzeniowej,
   - rodziny z 2 dzieci – 20% wartości odtworzeniowej,
   - rodziny z 3 i więcej dzieci – 30% wartości odtworzeniowej,
   - dodatkowe, jednorazowe 5%, jeśli w okresie 5 lat od daty nabycia nieruchomości rodzina powiększy się o trzecie lub kolejne dziecko – kredytobiorca będzie miał wówczas 6 miesięcy na zgłoszenie tego w banku,
   - dopłata przysługuje do 50 m² mieszkania lub 65 m² w przypadku rodzin z trójką lub większą ilością dzieci. .

 • Kto może zostać beneficjentem MDM?

  Beneficjentem programu może zostać singiel lub małżeństwo. Wiek młodszego z wnioskodawców nie może przekraczać 35 lat. Wnioski można składać do końca roku kalendarzowego w których młodszy z wnioskodawców kończy 35 lat. Warunkiem podstawowym jest także to, aby nabywany lokal mieszkalny był pierwszą nabywaną na własność nieruchomością. Do programu nie kwalifikują się osoby, które aktualnie lub w przeszłości były właścicielami lokalu mieszkalnego. Oba powyższe warunki tj. limit wieku oraz posiadanie nieruchomości nie dotyczą jednak osób posiadających 3 lub więcej dzieci.

 • Limity dofinansowania MdM.

  Kwota dofinansowania jest proporcjonalna do metrażu lokalu, lecz nie większa niż 50 m² powierzchni użytkowej. Oznacza to, że jeżeli powierzchnia użytkowa lokalu jest większa niż 50 m², to dofinansowanie dotyczy tylko 50 m². Nadwyżka nie podlega dofinansowaniu. W przypadku wnioskodawców posiadających 3 i więcej dzieci limit ten zwiększa się do 65 m².

  Limity dofinansowania MdM wynoszą:
  - dla singli i małżeństw bez dzieci 10%,
  - dla singli i małżeństw z 1 dzieckiem 15%,
  - dla singli i małżeństw z 2 dzieci 20%,
  - dla singli i małżeństw z 3 i więcej dzieci 30%.

  Limity te zmieniają się co kwartał kalendarzowy.

  W przypadku spłaty częściowej lub całkowitej kredytu większej niż otrzymane dofinansowanie w okresie pierwszych 5 lat – otrzymane dofinansowanie podlega zwrotowi.

  Minimalny okres kredytowania wynosi 15 lat, a maksymalny wkład własny wraz z dofinansowaniem nie może być wyższy niż 50% ceny zakupu.

 • Lokale kwalifikujące się do dofinansowania MdM?

  Mieszkanie albo dom nabywane na rynku pierwotnym lub wtórnym oraz od spółdzielni mieszkaniowych. Także lokale mieszkalne powstałe w wyniku przekształcenia z powierzchni niemieszkalnych . Maksymalna dopuszczalna powierzchnia użytkowa lokali wynosi 75 m² dla mieszkań i 100 m² dla domów. W przypadku wnioskodawców posiadających 3 i więcej dzieci powierzchnia ta zwiększa się o 10 m² w obu ww. przypadkach.

Skontaktuj sie
z naszym ekspertem.


Piotr Kwieciński

piotr.kwiecinski@opendirect.pl
tel. 661 911 334