firma

Ponad 12 lat temu rozpoczęliśmy profesjonalną działalność deweloperską.


Od tego czasu zrealizowaliśmy budowę kilku osiedli mieszkaniowych w starannie przemyślanych lokalizacjach dla ponad 1000 mieszkańców. Wybieramy tereny charakteryzujące się bogatymi walorami przyrodniczymi i rekreacyjnymi, dobrą dostępnością i zdrowym mikroklimatem. Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych domów jednorodzinnych, w zabudowie szeregowej, funkcjonalnych mieszkań oraz willi podmiejskich. Wieloletnie doświadczenie łączymy z najwyższą kulturą budownictwa i nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Budujemy, słuchając uważnie.


Dlatego dbamy o indywidualne doradztwo i otwarty dialog z Klientami. Zwracamy baczną uwagę na bezpieczeństwo transakcji i terminową realizację inwestycji.

Zapewniamy bezpieczeństwo i wysoką jakość transakcji.


Opracowany na najbliższe lata plan inwestycyjny zakłada systematyczne powiększenie posiadanego banku ziemi. Zaangażowanie kapitału w zakup atrakcyjnych gruntów daje mocne podstawy do dalszego, stabilnego rozwoju oraz zwielokrotnia zabezpieczenie finansowe Spółki. Część inwestycji Skaland realizowana jest wyłącznie z środków własnych.

Skaland to partner godny najwyższego zaufania. W roku 2015 otrzymaliśmy tytuł Złotego Płatnika elitarnej organizacji Euler Hermes za zachowanie najwyższych standardów płatniczych. Jesteśmy członkiem Wielkopolskiej Izby Budownictwa, a nasz kapitał zakładowy przekracza kwotę 7,5 mln złotych.

Oddaliśmy lokale dla ponad 1000 Mieszkanców.


INWESTYCJE ZREALIZOWANE

os. Sosnowe w Kamionkach150Mieszkańców

os. Świerkowa Polana III300Mieszkańców

os. Świerkowa Polana II110Mieszkańców

os. Świerkowa Polana I 150Mieszkańców

os. Nowe Koninko I, budynek A75Mieszkańców