SLIDER1 - Fade

MEDIA i AKTUALNOŚCI

Maj 9, 2014

Świerkowa Polana ma nowych mieszkańców

Jeszcze w kwietniu przekazaliśmy 12 ostatnich mieszkań z II etapu inwestycji. Tym samym pomyślnie zakończyliśmy kolejną fazę budowy osiedla Świerkowa Polana. Wraz z oddaniem lokali zakończone zostały także prace przy budowie nowej nawierzchni ul. Polnej, łączącej wszystkie etapy naszej inwestycji w Robakowie.

Mieszkania w szeregu A przy ul. Forsycjowej swoich nabywców znalazły jeszcze w 2013 roku. Teraz, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem, zakończyliśmy nad nimi wszelkie prace, także wykonywane dodatkowo na indywidualne życzenie Klientów. Gotowe mieszkania w standardzie deweloperskim przekazaliśmy w kwietniu tego roku, w terminie do jakiego zobowiązaliśmy się zawierając umowy przedwstępne. Obecnie zawarta jest już znaczna większość umów notarialnych przenoszących własność na Nabywców.

Równolegle zakończone zostały także prace brukarskie ul. Polnej, która zapewnia dojazd do zrealizowanych etapów I oraz II, a także będącego w takcie realizacji etapu III osiedla. Zależało nam, aby mieszkańcy mogli cieszyć się z dogodnego dojazdu do swoich posesji, dlatego też zdecydowaliśmy się na partycypowanie w kosztach budowy drogi przez gminę.

Nowi mieszkańcy osiedla wraz z kluczami do swoich domów, otrzymują także system inteligentnego domu Fibaro, który Skaland oferuje w standardzie deweloperskim. Aby wszyscy mogli w pełni poznać zalety zdalnego zarządzania nowoczesnym domem, wspólnie z Fibaro zorganizowaliśmy warsztaty w naszym domu wzorcowym w Koninku. Podczas tych spotkań ekspert Fibaro indywidualnie doradza, na który z aspektów zarządzania – bezpieczeństwo, funkcjonalność, komfort czy energooszczędność – warto zwrócić szczególną uwagę. Ponadto Fibaro oferuje Klientom naszej firmy dożywotnią gwarancję i dodatkowy rabat na doposażenie systemu.

Zobacz pozostałe aktualności