SLIDER1 - Fade

MEDIA i AKTUALNOŚCI

Wrzesień 1, 2014

Skaland na targach mieszkaniowych 6-7 września

Poszukujących wymarzonego mieszkania lub domu zapraszamy na targi mieszkaniowe już w najbliższy weekend. Zaprezentujemy tu ofertę mieszkań w kameralnej zabudowie na osiedlach Świerkowa Polana III oraz Nowe Koninko II. Dla zdecydowanych na zakup przygotowaliśmy specjalną bonifikatę. Mieszkania z oferty Skaland dostępne są także w programie Mieszkanie dla Młodych.

Targi to doskonała okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się z najciekawszymi propozycjami lokalnego rynku nieruchomości. Nasza oferta obejmuje mieszkania z ogrodami lub przestronnymi tarasami na podmiejskich osiedlach. Lokale, o powierzchni od 62 do ponad 90 m², zostały zaprojektowane tak, by przyszli mieszkańcy mogli przez lata cieszyć się z ich funkcjonalności i estetyki. Dostępne w sprzedaży inwestycje są usytuowane w zacisznej okolicy w miejscowościach Robakowo i Koninko, dogodnie skomunikowanymi z centrum miasta.

Zainteresowanych uzyskaniem rządowej dopłaty ucieszy informacja, iż zarówno mieszkania 3- jak i 4-pokojowe można nabyć w ramach programu MdM. Przygotowaliśmy też specjalną ofertę targową – wybrane lokale w inwestycji Nowe Koninko 2 oferujemy z upustem 10.000 zł brutto!

Warto zarezerwować sobie weekend 6 i 7 września i odwiedzić halę nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Zapraszamy w godzinach 10.00-17.00 na stoisko Skaland. Poza atrakcyjną ofertą, zaskoczymy Państwa pyszną kawą i prawdziwie domowym klimatem.

Targi Mieszkań i Domów Poznań
6-7 września 2014 r.
MTP hala nr 3, ul. Głogowska 14
Stoisko nr F6
Godziny otwarcia: 10.00-17.00

Zobacz pozostałe aktualności