SLIDER1 - Fade

MEDIA i AKTUALNOŚCI

luty 22, 2017

 Nowa inwestycja w sprzedaży!

Rozpoczęliśmy realizację nowego etapu osiedla Nowe Koninko II.
Do wyboru 110 lokali skrojonych na miarę singla jak i 5 osobowej rodziny– w pięciu różnych formatach:
- lokale parterowe o pow. 64m² z dwoma ogrodami,
- lokale dwupoziomowe o pow. 87 m² z kameralnymi tarasami,
- lokale dwupoziomowe o pow. 95 m² z tarasem i antresolą o awangardowym charakterze uzyskanym dzięki panoramicznym przeszkleniom,
- wille o pow. 80 m²- 4-pokojowe domy wybudowane z materiałów energooszczędnych i naturalnych,
- wille o pow. 116 m²- 5-pokojowe wille z zaaranżowanym poddaszem o pow. 26 m².

Postawiliśmy na różnorodność w zakresie proponowanych typów mieszań, tak by każdy mógł znaleźć format odpowiedni dla siebie.
Do każdego z lokali przynależeć będą bezpłatne miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Na zewnątrz zaplanowaliśmy strefy chilluot podzielone tematycznie: dla dzieci plac zabaw, dla dorosłych miejsce do ćwiczeń plenerowych. Na nowym etapie os. Nowe Koninko II zostanie wykonana także mała architektura:: drogi wewnętrzne, oświetlenie uliczne, prace ogrodowe.
Lokalizacja inwestycji jest nieprzypadkowa: zatopione w leśnej okolicy osiedle w pełni odzwierciedla ideę podmiejskiego życia- balansu między pracą a czasem dla siebie i rodziny.
Nawiązanie do skandynawskich wzorców uzyskaliśmy dzięki połączeniu geometrycznych form oraz płynnie uzupełniającej się linii załamań i powtórzeń. Materiały wykończeniowe i dekoracyjne inspirowane są przyrodą – drewnem, kamieniem oraz oryginalną roślinnością.

Korzystając z poczucia bezpieczeństwa jakie daje życie we wspólnocie oraz przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym na os. Nowe Koninko II Nabywcy będą mogli równolegle cieszyć się wolnością i prywatnością w swojej przestrzeni.

Zobacz pozostałe aktualności