SLIDER1 - Fade

MEDIA i AKTUALNOŚCI

  lipiec 18, 2017

 Energooszczędny standard, który wyróżnia

Koszt zakupu nieruchomości ma duże znaczenie w podejmowaniu decyzji o wyborze tej najwłaściwszej. Jednakże analizując dostępne na rynku oferty warto zwrócić także uwagę na późniejsze koszty eksploatacyjne, które będziemy ponosić każdego dnia.

Dokonując rzetelnej kalkulacji zauważysz, iż postawienie na dom energooszczędny jest najbardziej opłacalną opcją w długofalowym rozliczeniu. Nieruchomości, wchodzące w skład osiedla Świerkowa Polana zostały stworzone z myślą o ich energooszczędnym charakterze. Posiadają okna trzyszybowe z wielokomorową ramą, podwyższoną izolację termiczną, która pozbawiona została mostków cieplnych czy drzwi antywłamaniowe z ciepłym progiem i ościeżnicą. Budynki powstały w oparciu o pustaki ceramiczne, które gwarantują odpowiednią izolację wnętrz. Energooszczędny piec kondensacyjny, niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe czy poprowadzenie instalacji w izolowanych otulinach, daje zaskakująco wysoką oszczędność w kosztach utrzymania budynku.

Deweloper Skaland zadbał nie tylko o energooszczędny charakter osiedla, ale także szczególnie dużą uwagę przyłożył do estetyki i staranności wykonania. W efekcie segmenty tworzą elegancką i spójną całość, idealnie podkreśloną kolorem elewacji oraz sposobem zagospodarowania części wspólnych.

Jeżeli myślisz przyszłościowo i chcesz kupić nieruchomość, która z powodzeniem będzie Ci służyła przez długie lata, to już dziś zapoznaj się ze szczegółami oferty osiedla Świerkowa Polana.

Zobacz pozostałe aktualności