SLIDER1 - Fade

MEDIA i AKTUALNOŚCI

Maj 19, 2014

Dzień otwarty w Skaland 24 maja 2014

Zapraszamy do odwiedzania naszych inwestycji i poznania ich z bliska. Już w najbliższą sobotę otwieramy drzwi do naszego Domu Wzorcowego w Koninku oraz na budowę III etapu Świerkowej Polany w Robakowie.

Chcemy podzielić się z Państwem dobrymi wieściami i z dumą zaprezentować postęp prowadzonych przez nas prac. Już w najbliższych dniach ruszamy z budową kolejnych budynków na Świerkowej Polanie – zespołu B, który jest już dostępny w rezerwacji. Jest to kolejna faza rozbudowy III etapu inwestycji, która zakłada powstanie mieszkań o powierzchni 68,79 m² wraz z poddaszem o powierzchni użytkowej 20,75 m² gratis! Dostępne lokale, każdy z prywatnym ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi, oferujemy w cenie od 259.000 zł brutto.

Wkrótce rozpoczynamy także pierwsze prace związane z budową najnowszej inwestycji – Nowego Koninka II. Otrzymaliśmy już pozwolenie na budowę pierwszych 54 mieszkań, które podzieliliśmy na trzy funkcjonalne typy: mieszkanie z ogrodem, mieszkanie z tarasem oraz mieszkanie z tarasem i antresolą. Więcej informacji na temat tego projektu znajdą Państwo na nowej stronie internetowej www.nowekoninko.pl. Tutaj także udostępniliśmy możliwość śledzenia dostępności lokali oraz prowadzimy aktualny wykaz cen. Mieszkania w tej inwestycji oferujemy w sprzedaży już od 255.000 zł brutto.

Zachęceni sukcesem poprzedniego spotkania z naszymi Klientami podczas weekendu drzwi otwartych, zapraszamy także do naszego Domu Wzorcowego na osiedlu Nowe Koninko, dokładnie vis-a-vis wkrótce już powstającego Nowego Koninka II. Poza spotkaniem z naszymi doradcami finansowymi, poszukujących komfortowych rozwiązań zainteresuje możliwość wypróbowania jak działa system inteligentnego domu w praktyce. Skaland w standardzie deweloperskim oferuje system inteligentnego domu firmy Fibaro bez dodatkowych opłat.

Wszystkich zainteresowanych sprawdzeniem jak działa dom inteligentny oraz obejrzeniem postępów na placu budowy serdecznie zapraszamy. Poznajmy się bliżej!

24 maja (sobota) w godzinach 10.00 – 17.00

Dom wzorcowy w Koniku na osiedlu Nowe Koninko (vis-à-vis budowy inwestycji Nowe Konino II):
Al. Wierzbowa 1
62-023 Koninko
52.309 °N, 17.017 °E

Budowa inwestycji Świerkowa Polana III etap:
Ul. Jaśminowa/Polna
62-023 Robakowo
52.299 °N, 17.068 °E

Zobacz pozostałe aktualności