SLIDER1 - Fade

MEDIA i AKTUALNOŚCI

  lipiec 07, 2017

 Dodatkowa pula dopłat w 2017 !

Po szybkim wyczerpaniu tegorocznej puli środków w programie MdM nadszedł czas na dobre wieści dla Kupujących. Za miesiąc zostanie uruchomiona dodatkowa partia środków.

Ponad 69 mln złotych czeka na ponowne rozdysponowanie. Nieoczekiwana korekta zasad działania programu to szansa dla 2,7 tys. osób na pozyskanie środków traktowanych jako wkład własny. Przypomnijmy, iż w związku z zaostrzeniem procedur bankowych wymagany poziom wkładu własnego to 20% wartości nieruchomości, stąd wsparcie dopłatami MdM może okazać się dla niektórych rodzin jedyną szansą na zakup własnego domu. Informacja o dodatkowych dopłatach jest szczególnie dobra dla osób, które ze względu na przekroczenie kryterium wieku (35 lat) nie mogłyby w przyszłym roku ubiegać się o dofinansowanie.

Niestety to koniec dobrych wieści. Doświadczenie podpowiada, iż rezerwy bardzo szybko zostaną rozdysponowane. Warto zatem już teraz rozpocząć przygotowania do procedur kredytowych, by zapewnić sobie bufor czasu niezbędny na dopełnienie wszystkich formalności oraz przeanalizowanie ofert bankowych.


Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej analizy zdolności kredytowej oraz wyboru najkorzystniejszej opcji kredytowania wraz z naszymi ekspertami finansowymi:
Dariuszem Szewczykiem tel. 607 854 343, e-mail: szedar.finanse@gmail.com
Piotrem Kwiecińskim tel. 661 911 334, e-mail: piotr.kwiecinski@opendirect.pl

Zobacz pozostałe aktualności