1 / 1
18
września
2019
TARGI MIESZKAŃ I DOMÓW
Zapraszamy w dniach 21-22 września na Targi Mieszkań i Domów na MTP , stoisko nr F6 .
1 2 3 4 5 6 / 6
18
września
2019
Uroczysta inauguracja przedszkola Kolorowe Pole w Dachowie.
Po 8 miesiącach intensywnej pracy w roli generalnego wykonawcy możemy pochwalić się efektami- zakończoną budową Przedszkola Publicznego w Dachowie.
Obiekt został uroczyście otwarty, a z dniem 2 września jego progi przekroczyła ponad setka najmłodszych mieszkańców gminy Kórnik. Ten parterowy, pozbawiony barier architektonicznych, budynek wraz z przyległym terenem zapewnia wiele udogodnień dla 125 dzieci. Każda sala została wyposażona w odpowiednie przedmioty dydaktyczne, atestowane meble oraz odrębne toalety dla poszczególnych grup dzieci. Zaprojektowany system komunikacji poziomej ułatwia poruszanie się po terenie placówki. Budynek posiada wysokie parametry izolacyjności akustycznej i termicznej dzięki zwiększonemu dociepleniu ścian oraz 3-szybowym oknom. Wokół budynku został także zaaranżowany profesjonalny plac zabaw z nowoczesną, sztuczną nawierzchnią.Nawiązując do słów amerykańskiego filozofa (R. Fulghuma), który mawiał, że "wszystkiego, co naprawdę warto w życiu wiedzieć nauczył się w przedszkolu" wyrażamy nadzieję, że przedszkole w Dachowie wychowa wiele pokoleń mieszkańców gminy Kórnik, a zdobyta wiedza i wartości będą służyły dzieciakom w dorosłym życiu. 

1 / 1
04
marca
2019
Dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska podczas targów mieszkaniowych.
Wiosenna edycja targów mieszkaniowych dobiegła końca. Dziękujemy Państwu za ciekawe rozmowy i liczne odwiedziny naszego stoiska. Podczas minionego weekendu rozpoczęliśmy sprzedaż ostatnich budynków z II etapu osiedla Nowe Koninko.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z atrakcyjnych rabatów. 

1 / 1
06
lipca
2019
Wyniki konkursu ogłoszone!
Z przyjemnością ogłaszamy, iż w konkursie na stworzenie koncepcji zagospodarowania części wspólnych na terenie os. Nowe Koninko II zwyciężył projekt stworzony przez Panie 
Klaudię Kałkowską, Monikę Szempek i Jagodę Konieczną. 

Wyróżnienie, za szczególne walory estetyczne i oryginalne pomysły, otrzymały Panie: Lidia Szuster, Oktawia Mikuła i Anna Potok. 

Serdecznie gratulujemy wszystkim Uczestnikom konkursu za okazany profesjonalizm i zaangażowanie. 
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Przedstawicieli Uniwersytetu Przyrodniczego za owocną współpracę podczas organizacji konkursu.  
1 / 1
03
marca
2019
Uwaga organizujemy konkurs!
Mamy przyjemność ogłosić, iż pod patronatem merytorycznym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu organizujemy konkurs dedykowany studentom Uczelni. 

Zadaniem konkursowym jest stworzenie koncepcji zagospodarowania przestrzeni wspólnej na osiedlu Nowe Koninko II, która pełnić ma funkcję terenu rekreacyjnego ze strefą zabaw dla dzieci. Celem konkursu jest wyłonienie najatrakcyjniejszej pracy cechującej się pomysłowością, funkcjonalnością oraz wysoką jakością projektowanej przestrzeni. 

Wierzmy w potencjał młodych architektów, dlatego przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody :-) 

Studentom Uniwersytetu Przyrodniczego życzymy owocnych dyskusji nad projektem i twórczych pomysłów. Czekamy na Wasze koncepcje! 

Regulamin konkursu dostępny na: https://pl-pl.facebook.com/SkalandDevelopment/